Dodatkowa wartość dla kierowców, przewaga rynkowa dla ubezpieczyciela 21/03/2022 Dodatkowa wartość dla kierowców, przewaga rynkowa dla ubezpieczyciela

Jak zwiększyć konkurencyjność oferty ubezpieczeniowej i wyróżnić ją na zatłoczonym rynku?

Jak sprawić, by klienci zaczęli postrzegać ubezpieczenie jako źródło dodatkowych korzyści, zamiast skupiać się wyłącznie na cenie?

Jak zwiększyć liczbę interakcji klienta z marką ubezpieczyciela, oraz stworzyć bogatszą więź między dostawcą a ubezpieczonym?

W Telematics Technologies specjalizujemy się w aplikacjach dla kierowców – zarówno tych skierowanych do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wykorzystaj ich potencjał, by wyróżnić swoją ofertę spośród dziesiątek podobnych polis proponowanych przez innych ubezpieczycieli.

Kierowcy uwielbiają korzystać z naszych aplikacji 

Świadczą o tym miliony pobranych aplikacji, ponad 600 tys. aktywnych subskrybentów i trzy tysiące aut flotowych obsługiwanych przez nasz system!

Zaufały nam także wszystkie największe marki na polskim rynku telekomunikacyjnym (Orange, Plus, Play, T-Mobile), oferując nasze aplikacje w modelu white label, jako dodatkową wartość dla klientów korzystających z ich usług.

Jakimi dodatkowymi usługami możemy wzbogacić Twoją ofertę?

Nawigacja stworzona dla kierowców i przez kierowców

Od blisko 17 lat tworzymy jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek nawigacji samochodowej, dzięki której setki tysięcy kierowców codziennie korzysta z aktualnych map uwzględniających ograniczenia prędkości, omija korki, oraz oszczędza czas i unika zagrożeń na drodze.

Te lata doświadczeń to unikalny know-how i user experience, zaawansowane algorytmy, oraz największa baza źródeł dla stale aktualizowanych informacji o tym, co dzieje się na drogach. 

Wyszukiwarka parkingów z opcją płatności z poziomu aplikacji

Pozwala zaplanować podróż wraz z parkowaniem, lub łatwo i sprawnie znaleźć miejsce parkingowe podczas wizyty w najbardziej zatłoczonych miejscach. Umożliwia szybkie sprawdzenie odległości do najbliższego parkingu, kosztów postoju, informacji o strefach płatnego parkowania i typie miejsca parkingowego. Do tego opcja szybkiej płatności za parking, przy pomocy kilku kliknięć w aplikacji. 

Wideorejestrator, antyradar i informacja o aktualnych kontrolach drogowych

Aplikacja, która zamienia smartfon w kamerę samochodową i umożliwia nagrywanie filmów połączonych z przebiegiem trasy opartym na danych GPS. 

Dzięki unikalnej, autorskiej technologii Community CB nasza aplikacja przetwarza setki tysięcy zgłoszeń miesięcznie. Pochodzą one z takich źródeł jak: użytkownicy naszych aplikacji, monitoring kanałów CB, radia, oraz internetu i pozwalają na bieżąco ostrzegać kierowców przed:

  • przekroczeniem prędkości,
  • fotoradarami, kontrolami drogowymi, odcinkowymi pomiarami prędkości,
  • wypadkami, patrolami policji,
  • remontami, blokadami dróg, 
  • złymi warunkami pogodowymi i niebezpiecznymi miejscami.

Kompletny system do zarządzania firmową flotą

Dzięki naszemu systemowi fleet managerowie sprawnie zarządzają samochodami firmowymi, poprawiają bezpieczeństwo swoich pracowników oraz redukują koszty floty.

Oto niektóre funkcje naszego rozwiązania do zarządzania flotą:

  • analiza stylu jazdy kierowców i monitoring GPS – dostarcza informacji związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym i stopniem eksploatacji pojazdu; pozwala czuwać nad trasą pokonywaną przez pracowników i informuje o przekraczaniu granic dozwolonych stref,
  • automatyzacja rozliczeń podatkowych – sporządzanie oraz wysyłka ewidencji przebiegów do Urzędu Skarbowego przy pomocy kilku kliknięć,
  • zarządzanie czasem pracy zgodnie z RODO – monitoring aut z podziałem na użytkowanie służbowe i prywatne,
  • kontrola kosztów floty – przejechane kilometry, koszty w złotówkach na kilometr, oraz wpływ doboru tras i stylu jazdy pracowników na koszty paliwa, ewidencja kosztów na podstawie wprowadzonych faktur,
  • kalendarz zdarzeń z notyfikacjami – przypomnienia o przeglądach, serwisach, ubezpieczeniach i tym podobnych ważnych zdarzeniach