facebook

Nasz zespół

Adam Bąkowski

Prezes zarządu. W firmie od 2012. Odpowiedzialny za strategię, obszar Core Business i Insurance. Entuzjasta brazylijskiego jiu-jitsu, crossfitu, rugby. Strzelec sportowy.

Adam Bąkowski CEO

Wioletta Zboralska

Wioletta Zboralska w TT od stycznia 2021 odpowiedzialna za całokształt spraw związanych z planowaniem i realizacją strategii finansowej. Doświadczony menadżer z kilkunastoletnim doświadczeniem we wsparciu ekspansji firm z branży IT na rynek polski i zagraniczny. Prywatnie miłośniczka wszelkich form aktywności fizycznej, zwłaszcza nordic walking, jazdy na rowerze i rolkach.

Wioletta Zboralska Vice President, CFO

Bogusław Skuza

Senior Advisor to the Executive Management Board, International Business Development. W Telematics Technologies od 2019 roku. Posiada, ponad 35 lat doświadczenia w pracy z wiodącymi firmami rynku ubezpieczeń w kraju i zagranicą. Międzynarodowe umiejętności w zakresie zarządzania instytucjami ubezpieczeniowymi zdobywał m.in. w USA jako Przedstawiciel TUIR WARTA SA, a później jako Prezes i Członek Zarządu działajacych w Polsce firm Marsh & McLennan Co., FIAT Ubezpieczenia SA, Skandia Życie TU SA. Pełnił także funkcję Członka Zarządu Grupy PZU SA oraz funkcję Przewodniczącego Rad Nadzorczych dla PZU Litwa i Ukraina. Ponadto był Członkiem Zarządu szwedzkiej firmy Intrum AB i Przewodniczącym Rad Nadzorczych dla spółek Intrum w Polsce, Czechach oraz na Słowacji i na Węgrzech. Pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego regionu Centralnej i Wschodniej Europy (14 krajów ) dla Guy Carpenter & Company.

Bogusław Skuza Member of the Supervisory Board

Maciej Dolata

„Show me the money” – to jego ulubione powiedzenie. Finanse, rachunkowość i zarządzanie zasobami ludzkimi nie mają przed nim tajemnic. Wielki fan wycieczek górskich oraz muzyki grunge. W Telematics Technologies od 2012 roku.

Maciej Dolata Financial Director

Adam Szarecki

Współtworzył nawigację NaviExpert od pierwszej linii kodu. Szef IT, odpowiedzialny także za rozwój produktów. Zwolennik podejścia Agile do tworzenia produktów oraz wykorzystywania metody Design Thinking. Propagator Scruma. Umysł ścisły z zacięciem humanistycznym.

Adam Szarecki R&D Director

Paulina Molenda

Odpowiedzialna za sprzedaż NaviExpert na rynku otwartym oraz dystrybucję nawigacji u operatorów, a także ofertę reklamową w Ryśku. W firmie od 2011 roku. W wolnym czasie szaleje na deskach: latem na wakeboardzie, zimą na snowboardzie.

Paulina Molenda GSM & B2C Channel Director

Agnieszka Himel

W firmie od 2017 roku. Odpowiedzialna za rozwój usługi B2B NE Telematics oraz kanały partnerskie. Żołnierz rezerwy Narodowych Sił Rezerwowych, pasjonatka motoryzacji oraz fotografii.

Agnieszka Himel B2B Sales Director

Katarzyna Przybylska

W Telematics Technologies od 2011 roku. Odpowiada za marketing usług z portfolio firmy oraz kontakt z mediami. Prywatnie fanka polskiej szkoły reportażu oraz swojego Golden Retrievera.

Katarzyna Przybylska Marketing Director

Product ownerzy

Agnieszka Kowalczyk

W firmie od 2015 roku. Product Owner aplikacji Naviexpert Android oraz szefowa Biura Obsługi Klienta. Prywatnie opiekunka leciwego jamnika, amatorka rysunku i entuzjastka podróży po Europie.

Agnieszka Kowalczyk Product Owner & Head of Helpdesk

Jacek Gładyszewski

W firmie od 2017 roku. Odpowiada za rozwój produktów ubezpieczeniowych, w tym za innowacyjną usługę PZU GO.
Wolny czas poświęca na górskie biegi długodystansowe.

Jacek Gładyszewski Product Owner

Piotr Malżycki

Dołączył do zespołu w 2020 r. Odpowiedzialny za rozwój NaviExpert Telematics.
Prywatnie dumny właściciel float coated retrivera, miłośnik kuchni Indyjskiej, biegania długodystansowego i wszelkiej maści aktywnego wypoczynku.

Piotr Malżycki Product Owner

DEVELOPEMENT & MAPS

Przemek Gaweł

W firmie od jej początku. Szef działu badawczego, jeden z głównych architektów technologii Community Traffic. Pasjonat herbaty. W wolnym czasie gra na gitarze.

Przemek Gaweł Head of the research department

Tomasz Hapke

Kierownik działu map, w firmie od 2005 roku. Z wykształcenia geograf. W wolnych chwilach zamienia się w wilka morskiego i żegluje po jeziorach i morzach.

Tomasz Hapke Head of the map department

Michał Kozłowski

Kierownik działu backend. W firmie od 2009 roku. Entuzjasta i orędownik zwinności w zakresie zarządzania projektami. Backpacker, który odkąd został ojcem pokochał polskie morze.

Michał Kozłowski Head of the backend department

Marek Kubiak

Doktor informatyki (Politechnika Poznańska). W firmie od 2009 roku. Odpowiedzialny za rozwój narzędzi IT i wsparcie dla sprzedaży. Prywatnie pochłaniacz klasycznych kryminałów i cichy wielbiciel matematyki.

Marek Kubiak Senior software developer

Mateusz Mirski

W firmie od 2007 roku. Od początku odpowiedzialny za aplikację mobilną, którą z pasją rozwija. Prywatnie mąż i tata dwójki dzieci. W czasie wolnym elektronik amator, zafascynowany podwodnym światem.

Mateusz Mirski Mobile Team Leader

UDZIAŁOWIEC WIĘKSZOŚCIOWY

Właścicielem większościowym spółki jest Noble Fund Private Debt Fundusz Inwestycyjny Zamkniętych Aktywów Niepublicznych z siedzibą w Warszawie.