facebook

Nasz zespół

Wioletta Zboralska

Wioletta Zboralska w TT od stycznia 2021 odpowiedzialna za całokształt spraw związanych z planowaniem i realizacją strategii finansowej. Doświadczony menadżer z kilkunastoletnim doświadczeniem we wsparciu ekspansji firm z branży IT na rynek polski i zagraniczny. Prywatnie miłośniczka wszelkich form aktywności fizycznej, zwłaszcza nordic walking, jazdy na rowerze i rolkach.

Wioletta Zboralska CEO

Tomasz Citak

Członek zarządu w Telematics Technologies. Doświadczony dyrektor (ponad 15 lat) z sukcesami w zarządzaniu sprzedażą, zarządzaniu zmianą, zarządzaniu projektami IT. Doświadczenie zdobywał m.in. w ING (Nationale-Nederlanden), TUiR Warta, SafeTok.net (jako założyciel). Pasjonat muzyki (śpiewa w 3 chórach) i różnych sportów, takich jak narciarstwo, snowboard, kickboxing, MTB
i bikepacking.

Tomasz Citak Vice-President

Bogusław Skuza

Senior Advisor to the Executive Management Board, International Business Development. W Telematics Technologies od 2019 roku. Posiada, ponad 35 lat doświadczenia w pracy z wiodącymi firmami rynku ubezpieczeń w kraju i zagranicą. Międzynarodowe umiejętności w zakresie zarządzania instytucjami ubezpieczeniowymi zdobywał m.in. w USA jako Przedstawiciel TUIR WARTA SA, a później jako Prezes i Członek Zarządu działajacych w Polsce firm Marsh & McLennan Co., FIAT Ubezpieczenia SA, Skandia Życie TU SA. Pełnił także funkcję Członka Zarządu Grupy PZU SA oraz funkcję Przewodniczącego Rad Nadzorczych dla PZU Litwa i Ukraina. Ponadto był Członkiem Zarządu szwedzkiej firmy Intrum AB i Przewodniczącym Rad Nadzorczych dla spółek Intrum w Polsce, Czechach oraz na Słowacji i na Węgrzech. Pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego regionu Centralnej i Wschodniej Europy (14 krajów ) dla Guy Carpenter & Company.

Bogusław Skuza Member of the Supervisory Board

Maciej Dolata

„Show me the money” – to jego ulubione powiedzenie. Finanse, rachunkowość i zarządzanie zasobami ludzkimi nie mają przed nim tajemnic. Wielki fan wycieczek górskich oraz muzyki grunge. W Telematics Technologies od 2012 roku.

Maciej Dolata Financial Director

Paulina Molenda

Odpowiedzialna za sprzedaż NaviExpert na rynku otwartym oraz dystrybucję nawigacji u operatorów, a także ofertę reklamową w Ryśku. W firmie od 2011 roku. W wolnym czasie szaleje na deskach: latem na wakeboardzie, zimą na snowboardzie.

Paulina Molenda GSM & B2C Channel Director

Agnieszka Himel

W firmie od 2017 roku. Odpowiedzialna za rozwój usługi B2B NE Telematics oraz kanały partnerskie. Żołnierz rezerwy Narodowych Sił Rezerwowych, pasjonatka motoryzacji oraz fotografii.

Agnieszka Himel B2B Sales Director

Katarzyna Przybylska

W Telematics Technologies od 2011 roku. Odpowiada za marketing usług z portfolio firmy oraz kontakt z mediami. Prywatnie fanka polskiej szkoły reportażu oraz swojego Golden Retrievera.

Katarzyna Przybylska Marketing & International Sales Director

Product ownerzy

Łukasz Berliński

Z firmą związany od 2012 roku. Aktualnie odpowiedzialny za rozwój aplikacji mobilnych na system Android. Po godzinach entuzajsta wypraw rowerowych i kina gatunkowego.

Łukasz Berliński Product Owner

Adam Mikoś

W firmie od 2019 roku. Odpowiedzialny za rozwój aplikacji NaviExpert iOS oraz dystrybucję nawigacji w kanale GSM. Prywatnie pasjonat biegów OCR, crossfitu i triathlonu.

Adam Mikoś Product Owner

Nikodem Piechocki

Z wykształcenia GIS-owiec, dlatego pracę w firmie rozpoczął w zespole Map, w 2014 roku. Przeszedł przez różne działy a obecnie jest Ownerem zespołu Backend. Lubi próbować, dlatego interesuje się światem whisky i chętnie wybiera się w dalekie podróże, zwłaszcza do miejsc, gdzie rozwinięta jest kultura Street food’u .

Nikodem Piechocki Product Owner

DEVELOPMENT, MAPS & HD

Przemek Gaweł

W firmie od jej początku. Szef działu badawczego, jeden z głównych architektów technologii Community Traffic. Pasjonat herbaty. W wolnym czasie gra na gitarze.

Przemek Gaweł Head of the Research Department

Marek Kubiak

Doktor informatyki (Politechnika Poznańska). W firmie od 2009 roku. Odpowiedzialny za rozwój narzędzi IT i wsparcie dla sprzedaży. Prywatnie pochłaniacz klasycznych kryminałów i cichy wielbiciel matematyki.

Marek Kubiak Senior Software Developer

Tomek Kaźmierczak

W firmie od 2008. Odpowiedzialny za utrzymanie ciągłości działania usług z portfolio firmy. Zwolennik praktyk DevOps i entuzjasta Kubernetesa. Po godzinach rozchwytywany przez córki, pasjonat sprzętu komputerowego i elektroniki użytkowej.

Tomek Kaźmierczak Head of IT Infrastructure Department

Szymon Korbolewski

W zespole Telematics Technologies od 2016 roku. Szef Biura Obsługi Klienta. Pozasłużbowo miłośnik rozrywki elektronicznej i szeroko pojętej fantastyki.

Szymon Korbolewski Head of Help Desk

Wojciech Kuligowski

W firmie od 2010 roku. Team Leader oraz Software Developer, na co dzień rozwijający część serwerową aplikacji NaviExpert. Prywatnie miłośnik ogrodnictwa i entuzjasta rowerowych wycieczek.

Wojciech Kuligowski Team Leader

UDZIAŁOWIEC WIĘKSZOŚCIOWY

Właścicielem większościowym spółki jest Noble Fund Private Debt Fundusz Inwestycyjny Zamkniętych Aktywów Niepublicznych z siedzibą w Warszawie.