Nasz zespół

Jerzy Cegliński

Jerzy Cegliński Członek Zarządu

Marek Nowakowski

Marek Nowakowski Członek Zarządu

Maciej Dolata

„Show me the money” – to jego ulubione powiedzenie. Finanse, rachunkowość i zarządzanie zasobami ludzkimi nie mają przed nim tajemnic. Wielki fan wycieczek górskich oraz muzyki grunge. W Telematics Technologies od 2012 roku.

Maciej Dolata Financial Director

Paulina Molenda

Odpowiedzialna za sprzedaż NaviExpert na rynku otwartym oraz dystrybucję nawigacji u operatorów, a także ofertę reklamową w Ryśku. W firmie od 2011 roku. W wolnym czasie szaleje na deskach: latem na wakeboardzie, zimą na snowboardzie.

Paulina Molenda GSM & B2C Channel Director

Agnieszka Himel

W firmie od 2017 roku. Odpowiedzialna za rozwój usługi B2B NE Telematics oraz kanały partnerskie. Żołnierz rezerwy Narodowych Sił Rezerwowych, pasjonatka motoryzacji oraz fotografii.

Agnieszka Himel B2B Sales Director

Katarzyna Przybylska

W Telematics Technologies od 2011 roku. Odpowiada za marketing usług z portfolio firmy oraz kontakt z mediami. Prywatnie fanka polskiej szkoły reportażu oraz swojego Golden Retrievera.

Katarzyna Przybylska Marketing Director, Product Manager

Product ownerzy

Agnieszka Kowalczyk

W firmie od 2015 roku. Product Owner aplikacji Naviexpert Android oraz szefowa Biura Obsługi Klienta. Prywatnie opiekunka leciwego jamnika, amatorka rysunku i entuzjastka podróży po Europie.

Agnieszka Kowalczyk Product Owner

Adam Mikoś

W firmie od 2019 roku. Odpowiedzialny za rozwój aplikacji NaviExpert iOS oraz dystrybucję nawigacji w kanale GSM. Prywatnie pasjonat biegów OCR, crossfitu i triathlonu.

Adam Mikoś Product Owner

Nikodem Piechocki

Z wykształcenia GIS-owiec, dlatego pracę w firmie rozpoczął w zespole Map, w 2014 roku. Przeszedł przez różne działy a obecnie jest Ownerem zespołu Backend. Lubi próbować, dlatego interesuje się światem whisky i chętnie wybiera się w dalekie podróże, zwłaszcza do miejsc, gdzie rozwinięta jest kultura Street food’u .

Nikodem Piechocki Product Owner

DEVELOPMENT, MAPS & HD

Przemek Gaweł

W firmie od jej początku. Szef działu badawczego, jeden z głównych architektów technologii Community Traffic. Pasjonat herbaty. W wolnym czasie gra na gitarze.

Przemek Gaweł Head of the Research Department

Marek Kubiak

Doktor informatyki (Politechnika Poznańska). W firmie od 2009 roku. Odpowiedzialny za rozwój narzędzi IT i wsparcie dla sprzedaży. Prywatnie pochłaniacz klasycznych kryminałów i cichy wielbiciel matematyki.

Marek Kubiak Senior Software Developer

Tomek Kaźmierczak

W firmie od 2008. Odpowiedzialny za utrzymanie ciągłości działania usług z portfolio firmy. Zwolennik praktyk DevOps i entuzjasta Kubernetesa. Po godzinach rozchwytywany przez córki, pasjonat sprzętu komputerowego i elektroniki użytkowej.

Tomek Kaźmierczak Head of IT Infrastructure Department

Szymon Korbolewski

W zespole Telematics Technologies od 2016 roku. Szef Biura Obsługi Klienta. Pozasłużbowo miłośnik rozrywki elektronicznej i szeroko pojętej fantastyki.

Szymon Korbolewski Head of Help Desk

Wojciech Kuligowski

W firmie od 2010 roku. Team Leader oraz Software Developer, na co dzień rozwijający część serwerową aplikacji NaviExpert. Prywatnie miłośnik ogrodnictwa i entuzjasta rowerowych wycieczek.

Wojciech Kuligowski Team Leader

UDZIAŁOWIEC WIĘKSZOŚCIOWY

Właścicielem większościowym spółki jest OPTIGIS SA