Nasz zespół

Adam Bąkowski

Prezes zarządu Telematics Technologies. W firmie od 2012 roku. Fan rugby i crossfit.

Adam Bąkowski CEO

Adam Szarecki

Współtworzył nawigację NaviExpert od pierwszej linii kodu. Szef IT, odpowiedzialny także za rozwój produktów. Zwolennik podejścia Agile do tworzenia produktów oraz wykorzystywania metody Design Thinking. Propagator Scruma. Umysł ścisły z zacięciem humanistycznym.

Adam Szarecki R&D Director

Paulina Molenda

Odpowiedzialna za sprzedaż NaviExpert na rynku otwartym oraz dystrybucję nawigacji u operatorów, a także ofertę reklamową w Ryśku. W NaviExpert od 2011 roku. W wolnym czasie szaleje na deskach: latem na wakeboardzie, zimą na snowboardzie.

Paulina Molenda GSM & B2C Channel Director

Maciej Dolata

„Show me the money” – to jego ulubione powiedzenie. Finanse, rachunkowość i zarządzanie zasobami ludzkimi nie mają przed nim tajemnic. Lubi wycieczki po górach i słuchać Pearl Jamu. W Telematics Technologies od 5 lat.

Maciej Dolata Finance Director

Katarzyna Przybylska

W Telematics Technologies od 2011 roku. Odpowiada za marketing usług z portfolio firmy oraz kontakt z mediami. Prywatnie fanka polskiej szkoły reportażu oraz swojego Golden Retrievera.

Katarzyna Przybylska Head of Marketing

Bernadeta Stożek

Odpowiada za rozwój produktów ubezpieczeniowych wykorzystujących informacje o stylu jazdy kierowców. Wspólnie z LINK4 wprowadziła telematykę na polski rynek ubezpieczeniowy. Pasjonatka nowych technologii, psychologii i crossfitu. W firmie od 6 lat.

Bernadeta Stożek Head of Business Development

Product ownerzy

Katarzyna Kilijanek

Product Owner aplikacji NaviExpert, w tym wersji operatorskich. Kierownik działu HelpDesk. Z NaviExpert związana od 2010 roku. Uwielbia gotować i testować nowe przepisy.

Katarzyna Kilijanek Product Owner & Head of the HelpDesk department

Michał Krzemiński

Product Owner NaviExpert Traffic, zaangażowany także w prace zespołu NaviExpert Telematics. Wewnętrzny konsultant ds. User Experience. W wolnym czasie z żoną i synem przemierza rowerem bezdroża Europy.

Michał Krzemiński Product Owner & User Experience Internal Consultant

Kamil Żmijewski

W firmie od 2010 roku. Product Owner Ryśka, FindParka oraz usługi NaviExpert Telematics.. Społecznik i kibic Lecha Poznań.

Kamil Żmijewski Product Owner

B2B Team

Zachariasz Brusiło

Odpowiedzialny za rozwój sprzedaży usługi NaviExpert Telematics. W firmie od 2017 roku. Prywatnie pasjonat nurkowania i azjatyckich podróży.

Zachariasz Brusiło Head of B2B Sales

Agnieszka Himel

W firmie od 2017 roku. Odpowiedzialna za rozwój usługi B2B NE Telematics oraz kanały partnerskie. Żołnierz rezerwy Narodowych Sił Rezerwowych, pasjonatka motoryzacji oraz fotografii.

Agnieszka Himel Head of B2B Product Development & Partner Channel

Development Team

Przemek Gaweł

W firmie od jej początku. Szef działu badawczego, jeden z głównych architektów technologii Community Traffic. Pasjonat herbaty. W wolnym czasie gra na gitarze.

Przemek Gaweł Head of the research department

Tomasz Hapke

Kierownik działu map, w firmie od 2005 roku. Z wykształcenia geograf. W wolnych chwilach zamienia się w wilka morskiego i żegluje po jeziorach i morzach.

Tomasz Hapke Head of the map department

Radek Kilijanek

Szef działu testów w Telematics Technologies. W firmie od 2011. Jego pasją są motocykle, siłownia oraz książki.

Radek Kilijanek Head of the tests department

Michał Kozłowski

Kierownik działu backend. W firmie od 10 lat. Entuzjasta i orędownik zwinności w zakresie zarządzania projektami. Backpacker, który odkąd został ojcem pokochał polskie morze.

Michał Kozłowski Head of the backend department

Marek Kubiak

Doktor informatyki (Politechnika Poznańska). W firmie od 2009 roku. Odpowiedzialny za rozwój narzędzi IT i wsparcie dla sprzedaży. Prywatnie pochłaniacz klasycznych kryminałów i cichy wielbiciel matematyki.

Marek Kubiak Senior software developer

Mateusz Mirski

W firmie od 2007 roku. Od początku odpowiedzialny za aplikację mobilną, którą z pasją rozwija. Prywatnie mąż i tata dwójki dzieci. W czasie wolnym elektronik amator, zafascynowany podwodnym światem.

Mateusz Mirski Mobile Team Leader